Про нас

Корпорація «Ексім Груп» близько 10 років займається імпортно-експортною діяльністю. Не так давно одним з напрямків розвитку компанії стала переробка грецьких горіхів. В кінці 2012 року було створено підприємство « ПП Левкут», яке входить в корпорацію та повністю  призначене для роботи з грецьким горіхом.

На базі вищезгаданого підприємства створено повний промисловий цикл переробки грецьких горіхів, починаючи від калібрування цілого горіха і закінчуючи фільтрацією та упаковкою ядра.

Загальна площа виробничих та складських приміщень складає понад 3500 квадратних метрів.

 

Головним пріоритетом компанії є якість продукції. При роботі та поставці ядра грецького горіха ми дотримуємось усіх гостів та вимог по роботі з ядром грецького горіха, одними з яких є:

 

-       СТАНДАРТ ЕЭК ООН DDP-02

-       ГОСТ 16832-71

 

Щоб дотриматись якості переробки виходу чистого ядра, застосовується обладнання, повністю сертифіковане та розроблене професійними виробниками, які десятки років працюють над виробництвом та удосконаленням своєї продукції.

 

Кінцевим продуктом компанії є ядро грецького горіха, яке поставляється нашим клієнтам як по Україні, так і за її межами.

Для покращення якості та дотримання усіх вимог, продукція зберігається виключно в холодильних камерах. За умови відправок  морем за допомогою контейнерів, здійснюється обов’язкове фасування  ядра грецького горіха в вакуумну упаковку для збереження вологості ядра на 6-7%.

 

Крім повного циклу переробки грецького горіха, ми також надаємо послуги в частковій роботі та обробці.

Одними з таких є:

-       калібровка цілого горіха;

-       розкол цілого горіха;

-       відбір та сортування по розмірах від 1\8 до 1\2;

-       очистка ядра від часток шкарлупи та перепонки;

-       фільтрація та очистка самого ядра грецького горіха.

 

Не зважаючи на те, що основною продукцією є чітких 6 видів ядра грецького горіха:

 

-       Extra Class 1\2;

-       Extra Class 1\4;

-       I Class 1\2;

-       I Class 1\4;

-       II Class 1\2;

-       II Class 1\8;

 

ми також формуємо мікси ядра горіха з вищезгаданих позицій за бажанням клієнтів.

 

На сьогоднішній день ми тісно співпрацюємо з кондитерськими компаніями України, а також трейдерами країн Європи та Азії щодо реалізації грецького горіха.

 

Підприємство «ПП Левкут» є членом Всеукраїнської громадської організації  «Українська горіхова Асоціація», котра також є і  одним з партнерів нашої компанії.

 

Ми раді співпраці з новими замовниками. Зі своєї сторони ми гарантуємо високу якість продукції, вчасні терміни поставок, найкоротші терміни замитнення.